Ecovacs Solid Floor Cleaner for DEEBOT N30 PRO Omni | 6 pc(s)
- TootjadEcovacs
- Mudel: DSC060002
- Saadavus: 5
-
16€
Ecovacs Solid Floor Cleaner for DEEBOT N30 PRO Omni | 6 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 29 mm |
| Kogus pakis | 6 pc(s) |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product name | Solid Floor Cleaner for DEEBOT N30 PRO Omni |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvus | For DEEBOT N30 PRO Omni |
| Volume (m3) | 0.00065395 m |
| WEEE tax | No |




